Aktuality

Obec Bory vyhlašuje konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory, příspěvková organizace

IMG20230216162137Rada Obce Bory v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 a 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb. o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele Základní školy Hany Benešové a Mateřské školy Bory, příspěvkové organizace se sídlem Dolní Bory 161, 594 61 Bory.

Číst více...

Kabaretní talk show S úsměvy Donkichotů s Tomášem Matonohou

S ÚSMEVY_DONKICHOTU_PLAKAT_fCBOslavme MDŽ kulturou!
Kabaretní talk show S úsměvy Donkichotů volně navazuje nejen svým názvem, ale i formátem na večer písní, prozaických promluv a veršů dvojice Vodňanský – Skoumal za jejich hvězdného období v Činoherním klubu. Aktéry nového pořadu jsou muzikanti a divadelníci Zbyněk Petržela a Vít Šujan, kteří si jako hlavní hvězdy večera zvou mnohé osobnosti herecké a hudební branže, tentokráte jejich pozvání přijal známý herec, moderátor a komik Tomáš Matonoha. 

Číst více...

Pozor na ptačí chřipku. Nové ohnisko potvrdili veterináři na Třebíčsku

birds-4230463 1280Nové ohnisko ptačí chřipky bylo potvrzeno v komerčním chovu kachen na Třebíčsku. Jde o hospodářství společnosti AGRO – V, s. r. o., ve Valdíkově, kde se původně nacházelo asi 50 tisíc kachen.

Číst více...

Poplatky můžete uhradit od 10. ledna. Lze to i on-line

money-3536346 1920Upozorňujeme občany, že výběr místních poplatků bude zahájen 10. ledna 2024.

Číst více...

Druhý adventní víkend proběhl ve znamení vánočních koncertů

titBěhem uplynulého víkendu jsme měli v Borech možnost znovu navštívit tradiční dvojici adventních koncertů v podání Ivy Bittové se sborem Babačka a skupiny Four Covers.

Číst více...

Rohlík nově rozváží nákupy do Borů

tit.rohlik.czInternetový supermarket s potravinami Rohlik.cz rozšiřuje od června 2023 prodej do Borů. Rohlík.cz je společnost, která lidem přiveze nákup na základě jejich internetové objednávky až domů bez většího čekání.

Číst více...

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Obec Bory hledá zaměstnance

Podrobné informace najdete ve výzvě. 

 

Výzvu, přihlášku i formulář k vyplnění životopisu je ke stažení zde.

 docxvýzva.docxdocpřihláška.docdocxŽIVOTOPIS.docx