Srdíčkáři - činnost ukončena

stažený souborTato úžasná organizace už v Borech činná není. Manželé Vávrovi, kteří byli u zrodu této organizece i v rámci ČR, dnes v obci pracují v jiných organizacích.


 

Divadelní představení pro Srdíčkáře

dsc_0072dsc_0086dsc_0123dsc_0137

Již po páté hrál ochotnický divadelní spolek Tyjátr v Borech a to pro Srdíčkáře. Tento ročník s divadelním představením Posel z Liptákova.
Opět bez nároku na honorář a s velkou obětavostí.
Jsme za to moc rádi a jsme rádi i za naše pomocníky, kteří s námi jdou od začátku-díky moc.
Na divadlo dorazilo 126 platících návštěvníků, kteří vytvořili výbornou atmosféru. Před divadlem, o přestávce i po divadle byla možnost občerstvit se v šenku, nebo podpořit srdíčkáře zakoupením triček, klíčenek, šátků a jiných předmětů.
Jsme rádi, že společně jsme dosáhli částky 8683,- Kč. Díky vám všem Srdíčkáři! Foto Bára Zikmundová

Poděkování

accort2012_zabava5.1 se konala již 4. benefiční taneční zábava. Výtěžek je úžasných 40 307,- Kč. Opět hrála skupina Acccort a zdarma, proto velké díky za vaše hraní pro Srdíčkáře. Další poděkování je suprovým lidem, bez kterých by to nešlo - díky.
Děkujeme také společnosti Nowaco za párky, které darovala. Děkujeme nosičům vody, všichni vědí.
Děkujeme všem, kteří přišli a také těm, kteří přispívají a zábavy se naúčastnili.

Dosavadní výtěžek ze všech čtyřech zábav je 106 426,- Kč. Z divadel je dosavadní výtěžek 19 561,- Kč.
Děkujeme všem dárcům, pomocníkům a účinkujícím.
Za Srdíčkáře Pavel Vávra.    DÍKY vám všem! BK

Poděkování

beneficeZdroj: Velkomeziříčsko

V Borech pro Srdíčkáře

1312113
Sobotní večer byl v Borech velmi sváteční. Po nějakém čase se tu opět hrálo divadlo.  A ne ledajaké! Byla to hra České nebe divadla Járy Cimrmana v podání ochotnického souboru Tyjátr z Křižanova.

Číst více...

Skutek roku 2011 Kraje Vysočina

skutek_roku_2hankapavel1pavel 
Gratulujeme a děkujeme! I všem dalším pomocníkům! 

 

7.6.2011 Druhým rokem vyhlásila Vysočina anketu SKUTEK ROKU a dnes večer členové Rady kraje Vysočina předali dvacítku cen za nejvýraznější dobrovolné skutky jednotlivců i společností. 

Číst více...

PODĚKOVÁNÍ

zbava_bory_2-_2.1._2010zbava_bory_3-_2.1._2010zbava_bory_4-_2.1._2010Dne 2. 1. 2010 se konala v kulturním domě v Borech dobročinná taneční zábava, se skupinou ACCORT. Tuto akci přišlo podpořit přibližně 300 lidí. Výtěžek z akce bude věnován sdružení SRDÍČÁŘI (sdružení rodičů dětí se srdečními vadami) -  www.srdickari.cz Skupina ACCORT vytvořila úžasnou atmosféru a patří jí veliký DÍK. A poděkování patří také těm, kteří se zapojili do příprav, průběhu i úklidu a Obci Bory za zapůjčení kulturního domu.    

                       DĚKUJEME!              Za pořadatele Zuzka Filipová

Zde naleznete poděkování na stránkách sdružení Srdíčkáři a mnoho dalších informací.

Divadelní představení Záskok

dsca0436dsca0679dsca0401v podání souboru Tyjátr z Křižanova.  Pořadatelé této akce, manželé Vávrovi a řada jejich spolupracovníků nám připravili krásný večer. Divadelní hra autorské dvojice Svěrák, Smoljak v podání skvělého souboru z Křižanova, je zárukou úspěchu.  

Další foto ZDE              Opravdu velký dík patří pořadatelům a hercům, ovšem i návštěvníkům, protože výtěžek z této akce půjde na nově vznikající Mateřské centrum.