Organizační struktura

Ing. Lucie Dostálová starostka obce,  mob. 777 311 574, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jana Jakubcová, administrativní pracovnice, tel.: 724 187 004, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libuše Dvořáková, administrativní pracovnice, tel.: 724 187 004, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RADA OBCE,
Ing. Lucie Dostálová starostka obce, mob. 777 311 574, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Aleš Vávra, první radní
Karel Kovář, druhý radní