Nekategorizováno

MUDr. Pulec

oznamuje, že ve středu 25.9.2019 NEORDINUJE!

POUZE V AKUTNÍM NEODKLADNÉM PŘÍPADĚ,  se v tento den obraťte na MUDr. Josefa Sklenáře - ZS Křížanov (tel: 565 555 422), a to od 7:00 do 12:00 hod.!!!

Drakiáda 2019

drakiáda

Mobilní rozhlas

safe image_copyBORY ZAVÁDÍ MOBILNÍ ROZHLAS. Zaregistrujte se, a už Vám neunikne žádná důležitá informace o dění v naší obci. Registrace ZDE: https://bory.mobilnirozhlas.cz/

Další nabídka zaměstnání VM

Inzerát vedoucí_MP_-_banner

Pracovní příležitost

Inzerát MP_-_bannerMěsto Velké Meziříčí

 

MUDr. Jiří Pulec

v pátek 9.8.2019 NEORDINUJE!!!

POUZE V AKUTNÍM, NEODKLADNÉM  případě, se v tento den obraťte

na MUDr. Josefa Sklenáře

                         - ZS Křižanov 

                         tel: 565 555 422

                          pá 7:00 – 12:00

Průzkum internetu v domácnostech v ČR

internet

Ministerstvo průmyslu a obchodu a Grant Thornton Advisory

Život bez internetu si už umíme jen těžko představit. V osobní i pracovní rovině se stal naší nedílnou součástí a nepochybujeme o tom, že tu bude i v budoucnu. Zveme vás k účasti na celorepublikovém průzkumu Využívání internetu v českých domácnostech.  Zjišťujeme, jak jsou Češi spokojení s rychlostí a cenou za připojení k internetu a jakou mají představu o připojení domácností k internetu v budoucnu.

Proč se na to ptáme? Protože spolu s Ministerstvem průmyslu a obchoduanalyzujeme skutečnou poptávku po internetu domácností. Výsledky průzkumu budou sloužit jako jeden z podkladů pro přípravu nového Národního plánu rozvoje vysokokapacitních sítí (2020+). Právě teď se rozhoduje o rozvoji sítí nové generace. Přispějte svým názorem k udržitelné a technologicky vyspělé České republice. Velmi si vážíme vašeho času a názoru.

Průzkum se skládá z 15 otázek, které vyplníte do 5 minut. Dotazník je anonymní. Na konci můžete uvést e-mail, na který vám rádi zašleme výsledky průzkumu.

 

Dotazním ZDE

Dopis z Kraje Vysočina pdfMPO_pruzkum_1.pdf