Sportovní zázemí - výletiště

Projektová dokumentace

pohled1Během letošního jara vznikl další pro Bory DŮLEŽITÝ projekt. Mnoho let se mluví o potřebě VÝLETIŠTĚ. Spojili jsme tedy potřebné s užitečným a vyprojektovali v rámci sportovního areálu u rybníka Horník nový komplex nízkých budov s názvem SPORTOVNÍ ZÁZEMÍ - OBEC BORY.  

Kapacita kabin TJ Družstevníku Bory zdaleka pro všechna mužstva nedostačuje a mladí hasiči nemají sportovní zázemí vůbec. Součástí budovy jsou tedy 2 šatny pro 2x20 žáků se sprchami a WC, další sociální zázemí pro veřejnost včetně jedné jednotky pro imobilní, dále pak 2 sklady pro umístění hasičské i fotbalové výbavy a klubovna/společenská místnost s malou kuchyňkou pro studijní část přípravy, příp. pro pořádání závodů, doprovodných programů, apod. 

Ze zadní strany budovy je umístěno také pódium se zpevněnou plochou a zastřešeným posezením. Z přední části budovy je možné pro pozorování hasičských závodů nebo fotbalových zápasů využít zastřešené posezení. K dispozici hasičům bude také hasičská dráha. 

Zázemí bude moci využívat také naše základní a mateřská škola včetně veřejnosti.  Projekční činnost zaštítili Ing. Jiří Vaněk a Ing. Iveta Petříčková. 

pohled2 1

půdorys

situace