Školní a obecní hřiště

Školní a obecní hřiště v novinách

ropjvbar            eu-vetybar


imgNaše Školní a obecní hřiště bylo ve Žďárském deníku ve středu 4. července 2012. Na hřišti pořádala místní Základní škola již dvacátý ročních čtyřboje Železný mužíček. Kromě dětí z Borů se zúčastnili také žáci z Křižanova, Radostína nad Oslavou, Ostrova nad Oslavou a Mostišť.

 

Užívání....

ropjvbareu-vetybar


p9300201wp9300203whrUžívání „ Školního a obecního hřiště Bory"

Naše Školní a obecní hřiště v Borech je využíváno nejen základní školou pro výuku tělesné výchovy a při dalších akcích, ale také samozřejmě obyvateli obce - maminkami s dětmi, prarodiči a jejich vnoučaty, dětmi v odpoledních hodinách a také sportovci (tenis, fotbal,...).  Zde  je několik fotek z jednoho slunečného podzimního odpoledne na hřišti. MS 25.10.2010

Školní a obecní hřiště Bory

ropjvbar eu-vetybar

p8260084hwp8260095hwProjekt Školní a obecní hřiště Bory, který je podpořen z prostředků Evrospkého fondu pro regionální rozvoj, jsme prezentovali na 35. ročníku mezinárodní výstavy ZEMĚ ŽIVITELKA, která se konala ve dnech 21. -26. 8. 2010 v Českých Budějovicích. Návštěvníci se mohli podívat v připravených materiálech na celý průběh výstavby a na současný vzhled hřiště v Borech.

Ukončení projektu

ropjvbar   eu-vetybar 


Školní a obecní hřiště Bory

Projekt Školní a obecní hřiště Bory byl v měsíci srpnu ukončen. Obec v závěru měsíce podala na ROP Jihovýchod závěrečné vyúčtování projektu.

Slavnostní otevření nového hřiště

p824035125.7.2009 Počasí bylo i dnes dramatické. Ještě ve 13.00 "lilo jako z konve", ale pak se ukázalo sluníčko a nálada byla slavnostní a radostaná, jak se takovou mimořádnou událost sluší a patří.

Obecní hřiště

 ropjvbar eu-vetybar

Uspěli jsme! Nové hřiště bude!

Výbor Regionální rady Jihovýchod schválil dne 5. 2. 2009 další dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod ve výši 1,3 miliardy korun pro 129 projektů Jihomoravského kraje a Vysočiny. S velkým napětím jsme očekávali výsledky tohoto kola. A uspěli jsme! Projekt "Školní a obecní hřiště Bory" byl podpořen!

V rámci projektu „Školní a obecní hřiště Bory, který je spolufinancován Evropskou unií, bude provedena na základě návrhu, na kterém se podstatnou měrou podílely děti, finální výstavba víceúčelového hřiště v obci. Nové hřiště budou využívat děti ve škole a při školních aktivitách. Ve volném čase zde mohou děti a mládež hrát nejen míčové hry a streetball, ale také se mohou zabavit na novém skateparku. Hřiště bude určitě také využívané jako místo setkávání pro maminky s dětmi ale také pro celé rodiny.

Podrobnosti naleznete zde: http://www.jihovychod.cz/cs/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/nejvetsi-objem-dotaci-z-rop-jihovychod-tentokrat-pro-skolska-zarizeni

Seznam příjemců dotace z ROP Jihovýchod schválených na 17. VRR dne 5. 2. 2009 http://www.jihovychod.cz/cs/pro-prijemce/seznam-prijemcu-dotace-17-vrr