Nekupujte kalendář, objednejte si náš!

krajina_2Obchody již nabízí řadu kalendářů na rok 2015, my ale letos nabízíme možnost pořídit si stolní, tedy týdenní kalendář borský. Tento kalendář bude obsahovat fotografie našich fotografů, kteří během roku pilně zasílají své fotografie Daně Sukové.

Dále bude obsahovat běžné kalendárium s českými jmény a navíc akce v Borech plánované!

Spolky, organizace a všichni, kteří v Borech něco pořádáte a nebo plánujete pořádat, dejte hlavy dohromady a rozmyslete se jak to bude v roce 2015. Konečnou podobu tomuto plánování dáme na slavnostním setkání 17. října 2014. Na které jste všichni zváni! Po tomto datu bude kalendář dán do tisku. Proto prosíme všechny zájemce o Borský kalendář, objednejte si na adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na telefonu 566535175 požadovaný počet kusů. Bez předběžných objednávek bychom těžko odhadovali množství kalendářů, které máme zadat do tisku.

A ještě jedna důležitá informace: Cena kalendáře bude přibližně 100 - 110,- Kč. Cena je hodně závislá na počtu kusů.
Samozřejmě dál uvítáme všechny vaše krásné a zajímavé fotografie na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prohlédnout si všechny fotografie můžete na: http://boryfoto.webgarden.cz/

Fotosoutěž a kalendář