FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI - JARO 2014

dscn2128
Další foto ZDE.V letošní druhé polovině fotbalové sezóny jsme odehráli 10 zápasů, při kterých každý tým bojoval o umístění v tabulce. Na každý venkovní zápas jsme odjížděli objednaným autobusem.
Náš první a zároveň domácí zápas jsme hráli proti Dolní Rožínce, který jsme vyhráli jen o vlásek 2:0. Na druhý zápas proti Nové Vsi jsme se velice připravovali. Šlo o náš nejdůležitější zápas, rozhodovalo se v něm o první místo. Autobusem s námi jelo hodně fanoušků, kteří nás přišli podpořit, bohužel zápas nám vůbec nevyšel a prohráli jsme ho 9:0. Našeho pátého zápasu jsme se trošku obávali, protože jsme hráli proti Osové Bitýšce, se kterou jsme předešlý zápas hráli velmi těsně 2:1 pro nás. Ale obavy naštěstí nebyly na místě. Zápas jsme s přehledem vyhráli 12:0. Když jsme nastupovali na mač se Žďárem nad Sázavou, proti kterému jsme minule prohráli 4:1, tak jsme byli natolik nabiti energií, že jsme po zásluze vyhráli 5:1.
Náš poslední zápas sezóny a pro některé i poslední zápas za žáky jsme hráli proti Rozsochám, i přesto že jsme nehráli na domácím hřišti, jela s námi spousta fanoušků. Děkujeme! Bylo jasné, že tuto sezónu už dokončíme na krásném druhém místě, a proto bylo jedno, jak tento zápas dopadne. I když s panem rozhodčím byly nějaké neshody, zápas jsme vyhráli 1:3. Ještě v poločase jsme od našeho pana vedoucího Petra Viliše a pana trenéra Petra Vaculíka dostali nádherná týmová trička, která jsme si na konci zápasu oblékli a i v nich jsme od předsedy OFS Žďár nad Sázavou Jaroslava Beneše obdrželi medaile za 2. místo v sezóně 2013/2014. Potom jsme hned naskákali do autobusu a jeli na kabiny, kde bylo připraveno pohoštění, na které mohli přijít rodiče i příbuzní fotbalistů.
Všem kteří nás podporovali bych chtěla za celý náš tým poděkovat. M. Kaštanová
Statistika: Doplnění zbývajících utkání jaro 2014

 

Bory -Vír 5:1
Bohdalov - Bory 1:4
Svratka -Bory 0:2
Měřín - Bory 0:10
Bory - Radešínská Svratka 16:0
Na třetím místě v celkové tabulce střelců se umístil Josef Požár. 39 branek.
Na čtvrtém místě Matěj Zedník. 32 branek.
Největší návštěvnost na domácích utkáních s počtem 760 diváků, v průběhu celé sezony patří Borům.
V sobotu 21.6. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje Arsenal Kop v Brtnici kde jsme obsadili třetí místo za vítěznou Opavou a druhými Mílovicemi. V neděli 22.6. se mladší žáci zůčastnili turnaje v Oslavanech kde obsadili sedmé místo z dvanácti účastníků.
Momentálně se připravujeme na novou sezonu.
Vedoucí mužstva Petr Viliš